Skip to main content

„Deadpool 3” – Wade Wilson na superbohaterskiej emeryturze?

Pojawiło się dłuższe streszczenie Deadpool 3, które ujawnia więcej na temat tego, od czego zaczniemy historię nachodzącej trójki. Mamy także wieści o wyjątkowej dynamice Wolverine’a i Deadpoola.

@CanWeGetToast podzielił się rzekomym streszczeniem Deadpool 3, które rzuca nowe światło na to, w jakim momencie będzie Wade w filmie.

Po kilku niepowodzeniach zawodowych związanych z kryzysem wieku średniego Wade Wilson postanawia oficjalnie przejść na emeryturę Deadpool i zostaje sprzedawcą używanych samochodów. Ale kiedy stawką są jego przyjaciele, rodzina i cały świat, Deadpool postanawia wycofać swoje katany z emerytury. Werbuje niechętnego i ostrożnego Rosomaka, aby nie tylko walczył o ich przetrwanie, ale ostatecznie o ich dziedzictwo.

Podobno Wade zostanie wyrwany ze swojej rzeczywistości przez TVA dość wcześnie w tej przygodzie i ironią losu byłoby, gdyby po tych wszystkich szaleństwach z podróżami w czasie przeszedł na emeryturę i został pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny. Osobiście wątpię, że tak się stanie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments