Skip to main content
Sam Raimi Secret Wars

Sam Raimi wyreżyseruje „Avengers: Secret Wars”? Jest faworytem do objęcia sterów w filmie!

Marvel Studios nie ogłosiło jeszcze reżysera Avengers: Secret Wars, ale nowa plotka z zaufanego źródła sugeruje, że Kevin Feige i spółka będzie chciał zatrudnić Sama Raimiego, który stał za sterami m.in. Multiverse of Madness czy Spider-Man z Tobeyem Maguire.

Z poprzedniego raportu wynikało, że studio mogło szukać sprawdzonych reżyserów stojących za niektórymi z najpopularniejszych i odnoszących sukcesy filmów Marvel Cinematic Universe, aby mieć pewność, że niezwykle ambitny projekt znajdzie się w dobrych rękach, w tym Jona Favreau (Iron Man) i Ryan Coogler (Czarna Pantera). Mówi się, że reżyser Shang-Chi i Legendy o dziesięciu pierścieniach Destin Daniel Cretton – który ma wyreżyserować Avengers: The Kang Dynasty także jest brany pod uwagę. Jednak według MTTSH, Sam Raimi okazał się „najlepszym wyborem studia”.

Director Sam Raimi and Benedict Cumberbatch as Doctor Stephen Strange behind the scenes of Marvel Studios’ DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS. Photo by Suzanne Tenner. ©Marvel Studios 2022. All Rights Reserved.

Kontynuacja Doktora Strange’aDoktor Strange in the Multiverse of Madness, zebrała całkiem dobre recenzje (73% na Rotten Tomatoes) i chociaż wywołała pewne podziały wśród fanów MCU, zarobiła na całym świecie ponad 950 milionów dolarów. Oczywiście Raimi wyreżyserował także oryginalną trylogię Spider-Mana, która okazała się niezwykle udana. Moim osobistym zdaniem jest to najlepsza osoba do tak dużego projektu. Pozostaje nam czekać na oficjalne wieści od Marvel Studios.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments