Skip to main content
Spider-Man

„Marvel’s Spider-Man 2” z nowymi plakatami postaci!

Opublikowano dwa nowe plakaty z postaciami z gry Spider-Mana 2, które ukazują nam wgląd na Petera Parkera, Milesa Moralesa, Kravena i strój symbiota. Tylko gdzie jest Venom?!

Marvel’s Spider-Man 2  już za nieco ponad miesiąc trafi do sklepów, a emocje związane z kontynuacją szybko rosną. Peter Parker pozostaje jednym z najpopularniejszych superbohaterów Marvela i bazując na filmach Spider-Man i Spider-Man: Miles Morales, możemy śmiało powiedzieć, że czeka nas kolejne spektakularne przeżycie niesamowitej historii. Insomniac wypuściło niedawno cztery nowe plakaty do długo oczekiwanej kontynuacji (GameFragger.com), ukazując nam Petera Parkera w dwóch wariantach, Milesa Moralesa i Kravena. Jest tylko jedno pytanie. Gdzie jest Venom?!

Donoszono, że w grze będziemy mogli swobodnie przełączać się między obydwoma Spider-Menami poza misjami, podobnie jak w Grand Theft Auto V firmy Rockstar . Zakładamy, że będzie to również działać w przypadku niektórych misji, co było oczywiste w pierwszym materiale z rozgrywki opublikowanym na początku tego roku.  Data premiery gry już 20 października 2023 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments