Skip to main content

Steven Yeun nie zagra Sentry’ego. Ryan Gosling faworytem!

Steven Yeun nie wystąpi w filmie Marvel Studios Thunderbolts w roli Sentry’ego z uwagi na konflikty w harmonogramie. Zostało to potwierdzone oficjalnie, zatem Marvel Studios ma idealną rolę dla Ryana Goslinga!

Plotki krążyły w zasadzie od wczoraj odnośnie tego, że Steven będzie zmuszony zrezygnować z tej roli. Niedawne przesunięcie premiery filmu z 20 grudnia 2024 r. na 25 lipca 2025 r. spowodowało właśnie ten konflikt w harmonogramie aktora.

THR nie wspomina o postaci, którą miał zagrać Yeun, ale twórca The Walking Dead i Invincible, Kirkman, powiedział niedawno, że Yeun miał odegrać właśnie rolę Sentry’ego. Media zdążyły nawet rozpisać się nad niesamowicie dobrym wyglądem kostiumu.

Tak, zadzwonił do mnie, poszedł na przymiarkę kostiumu. Mam nadzieję, że nie… Nie sądzę, żeby to był spoiler lub cokolwiek, co mogłoby wpędzić kogokolwiek w kłopoty. Nie wiem, może. Zobaczymy. Nie obchodzi mnie to. Nie pracuję dla Marvela. Co oni ze mną zrobią? Zadzwonił do mnie i powiedział: „Właśnie wróciłem z przymiarki kostiumu dla Wartownika. Chyba robię tylko superbohaterów w kolorze żółtym i niebieskim. Powiedział, że był na przymiarki kostiumów i pomyślał: „Och, cholera”. Zapomniałem, że Invincible jest żółto-niebieski.

Marvel rozpocznie teraz poszukiwania nowego Wartownika i już istnieją spekulacje, że Ryan Gosling może być w kolejce do objęcia tej roli. Osobiście jest on moim faworytem. Według Daniela Richtmana zdjęcia mają się obecnie rozpocząć w marcu i obecnie trwa casting do „zaawansowanej technologicznie grupy bojowników, z którą w filmie będzie walczyć ekipa Thunderbolts„.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments