Skip to main content

Steven Yeun zagra Sentry’ego w filmie „Thunderbolts”!

Po ciągłych plotkach w Internecie Robert Kirkman wypuścił informację, że gwiazda Invincible, Steven Yeun, rzeczywiście zagra Sentry’ego w nadchodzącym filmie Marvel Studios – Thunderbolts.

W czerwcu dowiedzieliśmy się, że Steven Yeun dołączył do obsady filmu Thunderbolts studia Marvel Studios i chociaż jego postać nie została wówczas wymieniona, kilku internetowych informatorów twierdziło, że zagra Sentry’ego. Aktor, którego kojarzyć możecie z The Walking Dead rzucił w wywiadach kilka niejasnych wskazówek, ale nie było to nic szczególnie związanego z postacią, skupiając się głównie na tym, jak ostatecznie dostał swoją debiutancką rolę w MCU.

To trochę dziwnie się połączyło. Jake Schreier, który nakręcił odcinki „Beef”, dostał zlecenie, aby to wyreżyserować i w pewnym sensie widział mnie w tej roli, przeczytałem tę rolę i pomyślałem: „To właściwie jest naprawdę interesująca rola, chętnie bym ją zbadał”.

Myślę, że teraz nie chodzi już o sprawdzanie rzeczy na liście życzeń, a bardziej o szukanie doświadczenia. To raczej pytanie: „Czy chcę tego doświadczyć?” Wydanie tego to zupełnie inna sprawa, na którą będę musiał się przygotować później, ale w najbliższej przyszłości chcę po prostu doświadczyć tego doświadczenia.

Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, wygląda na to, że mamy potwierdzenie, że Yeun rzeczywiście wcieli się w Roberta Reynoldsa, znanego również jako Sentry.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments