Skip to main content

„Thunderbolts” – Marvel Studios ma szalone plany odnośnie Pustki!

Dopiero co dowiedzieliśmy się kto odegra rolę Sentry’ego w filmie „Thunderbolts”, a teraz mamy wieści, że rola tak zwanej pustki w filmie będzie znacznie większa, niż początkowo oczekiwaliśmy!

Na sam początek tego newsa przytoczę Wam czym w ogóle jest tak zwana „Pustka” – Pustka to mroczna i niszczycielska istota, która związała się z Robertem Reynoldsem , gdy ten stał się Strażnikiem , i działa jako siła przeciwna i ucieleśnienie jego negatywnych aspektów. To bardziej siła niż osoba, ale może przybrać dowolny kształt. A więc możemy przejść do rzeczy.

Wygląda na to, że zamiast być złym sobowtórem Złotego Strażnika w filmie Thunderbolts, złoczyńca stanie się całą krainą, do której zmuszeni są podróżować bohaterowie filmu. To brzmi jak coś w rodzaju finałowego aktu w filmie o naprawdę dużej stawce, którego oczekuje się od Marvel Studios, i nie byłoby wcale zaskakujące, gdyby nie wszyscy wrócili żywi. Chociaż wątpie, że nowa ekipa posypała by się w pierwszym filmie. Co do Pustki. Już we wrześniu donoszono, że Strażnik początkowo będzie częścią drużyny Val’s Thunderbolts podczas pierwszych dwóch aktów, zanim „coś go od nich oderwie”. Czy to może być nowy przejaw Pustki? Może okazać się to prawdopodobne!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments