Skip to main content

Tom Cavanagh powróci jako Reverse Flash w DCU Jamesa Gunna?!

Tom Cavanagh to aktor idealny do roli Reverse Flasha/Eobard Thawne’a. Teraz podczas #TorontoComicon2024, ulubieniec fanów serialu The Flash wyjawił chęć odegrania roli ponownie w DCU Jamesa Gunna!

Tom Cavanagh wyznaje, że „bardzo chciałby” powrócić jako Eobard Thawne/Reverse-Flash w DCU Jamesa Gunna. To byłaby niesamowita przyjemnosć ponownie oglądać aktora w źółtym kostiumie. Szanse jednakże nie są zbyt duże.

Tak, James Gunn, James, gdzie jesteś? James, jestem tutaj, całkiem solidnie zbudowany, wciąż wysportowanyWiesz, nie jestem najmłodszy, ale całkiem niezły, dość szybko poruszam się na nogach, potrafię się całkiem nieźle poruszać.

Chciałbym dla ciebie pracować, Gunn. Słyszę te wszystkie rzeczy w mediach społecznościowych o Grancie Gustinie, daj spokój, on ma pracę!

Po pierwsze to nie wiemy w ogóle nic o wprowadzeniu Flasha do DCU (Grant Gustin jest chętny, Gunn również), i taka produkcja jak film THE FLASH mógłby nastąpić dopiero za 3/4 lata. Tom to cudowny odtwórca tej roli, jednak wątpie, że James Gunn sięgnie po byłego Reverse Flasha. Byłoby cudownie, ale nie ma się na co nastawiać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments