Skip to main content

Tom Hiddleston nie kończy przygody z rolą Lokiego!

Ostatni wywiad Toma Hiddlestona odnośnie wielkiego finału 2. sezonu serialu Loki wybrzmiała trochę tak, jakby ten żegnał się ze swoją rolą, mówiąc, że „To była przygoda”. Absolutnie pozostanie on Lokim na długi czas!

Po oficjalnym zakończeniu strajku SAG-AFTRA największe gwiazdy Hollywood mogły wreszcie promować i promować swoje najnowsze projekty. Nie trwało długo, zanim Tom Hiddleston pojawił się w  The Tonight Show , aby omówić ekscytujący finał drugiego sezonu Lokiego. Było wiele dyskusji na temat finału drugiego sezonu, ale w końcu udało nam się usłyszeć głos samej gwiazdy serialu. Nie psując serialu ani nie kończąc samego siebie, Hiddleston wyjaśnił, w jaki sposób kończy to nie tylko serię, ale także 14 lat jego życia, być może nawet podsumowując podróż bohatera w MCU.

To zakończenie drugiego sezonu. To także zakończenie sezonów pierwszego i drugiego. To także zakończenie sześciu filmów, 12 odcinków i 14 lat mojego życia. Miałem 29 lat, kiedy zostałem obsadzony, teraz mam 42. To była podróż.

Odnosząc się do wydarzeń z ostatniego odcinka, Hiddleston szczegółowo opisał, jak nawiązało to do wczesnej wersji jego postaci, którą po raz pierwszy widzieliśmy w pierwszym filmie Avengers.

Myślę, że w finale słychać echa i rezonanse każdej wersji Lokiego, w którą grałem. I myślę, że bez spoilerowania, odcinek ten nosi tytuł „Glorious Purpose”. Jeśli pamiętacie, jak w pierwszym  filmie Avengers  Loki schodzi na Ziemię. Spójrz prosto na Sama Jacksona, gdy Nick Fury mówi: „Jestem Loki z Asgardu. Jestem obciążony chwalebnym celem”. Jest arogancki, pełen pychy, ma prawo, jest nadęty i zamierza przejąć władzę nad światem.

Oczywiście wszyscy wiemy, że Loki grany przez Toma Hiddlestona powróci w MCU, zapewne dopiero w Avengers: The Kang Dynasty czy Secret Wars, i to on będzie miał kluczową rolę w pokonaniu Kanga Zdobywcy. Niemniej jednak, 3. sezon serialu Loki nie będzie miał raczej miejsca.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments