Skip to main content

„What If…?” – mamy pierwszy klip z sezonu 3! Premiera niebawem!

Pierwszy klip z What If…? sezon 3 nieoczekiwanie trafił do sieci, a ta trzyminutowa zapowiedź przedstawia napiętą współpracę pomiędzy Red Guardianem (David Harbour) i Buckym (Sebastian Stan). Zapowiada się, że Marvel może opublikować kolejny sezon jeszcze w styczniu 2024.

W trzyminutowej zajawce doganiamy warianty Czerwonego Strażnika (David Harbour) i Zimowego Żołnierza (Sebastian Stan), gdy jadą przez Amerykę. Zmuszeni do zatrzymania się na punkcie kontrolnym, spotykają postać, którą naszym zdaniem jest Bill Foster (w każdym razie to z pewnością brzmi jak Laurence Fishburne). Podejrzewa, że ​​coś jest nie tak z tym nieprawdopodobnym duetem, a kiedy Bucky wyciąga broń do ciekawskiego agenta, Czerwony Strażnik ucieka i rozpoczyna się pościg. 

W mediach społecznościowych krążą pogłoski, że może to pochodzić z odcinka trzeciego sezonu zatytułowanego „Co by było, gdyby… Czerwony Strażnik zatrzymał Zimowego Żołnierza?” a podgląd kończy się potwierdzeniem, że Co jeśli…? transmisja kolejnej partii odcinków „wkrótce się rozpocznie”.

Wyobrażam sobie, że oznacza to, że planowany jest debiut w 2024 roku i że klip oficjalnie zostanie udostępniony jutro po zakończeniu drugiego sezonu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments