Skip to main content

Zack Snyder dokończy sagę DCEU pod jednym warunkiem!

Mimo że SnyderVerse oficjalnie dobiegło końca, Zack Snyder ujawnił, że byłby otwarty na kontynuację/dokończenie sagi, która rozpoczęła się ponad dekadę temu od filmu Man of The Steel, gdzie w rolę Supermana wcielał się Henry Cavil. Jakie ma warunki?

Snyder niedawno ogłosił koniec DCEU, ale reżyser Rebel Moon ujawnił w rozmowe z  CulturaOcio.com, że byłby otwarty na kontynuację/dokończenie sagi, którą rozpoczął ponad dziesięć lat temu pod jednym, bardzo ważnym warunkiem.

Gdyby Netflix miał prawa do postaci z mojego uniwersum DC, oczywiście, zrobiłbym to, absolutnie.

Prezes Netflix Films, Scott Stuber, przyznał niedawno, że bardzo chciałby nabyć prawa do produkcji DCEU.

Oczywiście chcielibyśmy w pewnym momencie udzielić na to licencji. Bardzo chcielibyśmy to mieć, aby fani mogli doświadczyć więcej Zacka. Im więcej Zacka, tym lepsi będziemy.

Jednak w obliczu nowego DCU na horyzoncie i Gunna już ogłaszającego plany dotyczące takich produkcji, jak Superman: Legacy czy Batman: The Brave and the Bold, szanse, że Netflix przejmie prawa, wydają się bardzo nikłe. Z drugiej strony, wiemy, że filmy BatVerse Matta Reevesa i filmy Joker Todda Phillipsa są obecnie uważane za projekty ElseWorlds, więc kto wie? Może pewnego dnia Snyder będzie miał okazję wrócić i dokończyć swoją sagę DC.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments