Skip to main content

Grant Gustin porusza temat występu w filmie „The Flash”!

Gwiazda serialu CW The Flash, Grant Gustin, niedawno ujawnił, że nigdy nawet nie skontaktowano się z nim w sprawie krótkiego epizodu w filmie DC – The Flash. Szkoda, że nie zobaczyliśmy go nawet jako paro sekundowe cameo.

Krążyły pogłoski, że film The Flash będzie zawierał obszerną listę poprzednich wersji ekranowych postaci DC, a fani z pewnością mieli długie listy życzeń, kogo chcieli zobaczyć. Tak też finalnie było, ale jednak ta lista była dość krótka.

Dla kilku był to Grant Gustin, który grał Flasha w popularnym serialu CW; w końcu on i Miller dzielili wspólnie ekran podczas wydarzenia w Arrowverse „ Crisis on Infinite Earth” – podczas którego obaj Scarlet Speedsterzy w końcu się spotkali. Fani po prostu wiedzieli, że DC w jakiś sposób opłaciłoby ten moment podczas filmu.

Niestety, w filmie nie pojawiła się oczekiwana rola Granta Gustina i chociaż reżyser Andy Muschietti stwierdził, że Gustin wśród kilku innych nazwisk znalazł się na liście w wywiadach, Gustin niedawno potwierdził, że nigdy nawet nie skontaktowano się z nim w sprawie pojawienia się w filmie The Flash. Szkoda, że Andy nie chciał prawdopodobniej najlepszej wersji Barry’ego Allena w swoim filmie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments