Skip to main content

„ARROW” – porzucony kostium GREEN LANTERN Johna Diggle’a/Spartana!

John Diggle w serialu Arrow był uwielbiany przez fanów (może poza sezonem, w którym stał się Green Arrowem). Do sieci trafiła teraz grafika, w której stał się on Zieloną Latarnią!

w ostatnim sezonie ARROW pojawiło się przypuszczenie, że Diggle mógłby zostać członkiem Korpusu, gdy otworzył pudełko od Olivera Queena i znalazł w nim tajemniczy, świecący na zielono przedmiot. Choć nigdy nie powiedziano tego wprost, sugerowano, że jest to pierścień Zielonej Latarni.

Inne programy telewizyjne DC podążały śladami Diggle’a, który chciał otworzyć pudełko po raz drugi, a ostatecznie pomógł mu w tym Reverse-Flash. Obdarzony wizjami życia, jakie mógłby prowadzić, bohater znany również jako Spartan odrzucił niewidzialny pierścień, ponieważ oznaczało to opuszczenie żony i dziecka. 

THE FLASH takżę podążał śladami Diggle’a, który chciał otworzyć pudełko po raz drugi, a ostatecznie pomógł mu w tym Reverse-Flash. Obdarzony wizjami życia, jakie mógłby prowadzić, bohater znany również jako Spartan odrzucił niewidzialny pierścień, ponieważ oznaczało to opuszczenie żony i dziecka. 

Teraz szef Arrowverse, Marc Guggenheim, ujawnił w nowym wpisie na blogu planowany kostium Zielonej Latarni dla Diggle’a .

Mój znajomy ze środowiska komiksowego niedawno wysłał mi SMS-a z następującym pytaniem:

Czy planem było, aby Diggle faktycznie przebrał się za GL? Oczywiście sprawy stały się… dziwne z tym łukiem, ale jaki był pomysł na jego następne kroki?

Niestety, nigdy nie dostaliśmy zgody na pełne „Green Lantern” z Diggle, ale zawsze staraliśmy się jak najbardziej przekraczać granice. Na przykład sprawdźcie proponowany kostium na sezon 8 dla Diga, którego nie udało nam się przemycić przez władze:

(Ogromne podziękowania dla projektantki kostiumów Brie Thorpe i ilustratora Keitha Lau.)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments