Skip to main content

„Avengers: Secret Wars” – The Beyonder głównym zagrożeniem Avengersów?

Wygląda na to, że Avengers: Secret Wars nie będzie przechodziło znaczacych zmian, i tak jak zapowiadano – The Beyonder będzie głównym wrogiem w filmie.

Jeśli chodzi o Avengers: Secret Wars, MTTSH twierdzi, że The Beyonder, o którym wcześniej mówiło się, że jego obecność będzie odczuwalna w całej fazie Multiverse MCU, będzie głównym złoczyńcą. Zatem Marvel Studios ma „pretekst do ponownego obsadzenia Kanga”.

To oczywiście sugerowałoby, że postać Kanga nadal będzie częścią Marvel Cinematic Universe w przyszłości, pomimo tego, że aktor Jonathan Majors został zwolniony z roli po tym, jak niedawno został uznany za winnego dwóch zarzutów napaści. Więc na 99 czeka nas zmiana w obsadzie tejże roli.

Chociaż studio prawdopodobnie będzie musiało wprowadzić kilka znaczących zmian w Avengers 5 (mówi się, że tytuł The Kang Dynasty został porzucony), prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że Multiverse będzie miało duży wpływ na Secret Wars i istnieje duża szansa, że zobaczymy powrót kilku znajomych twarzy (Chris Evans, Roberta Downeya Jr., itd.) wraz z nowym składem Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Jest również całkiem możliwe, że pojawią się postacie z ery Foxa w filmach Marvela (X-Men, Fantastyczna Czwórka), a także takie postacie jak Tobey MaGuire i Andrew Garfield w Spider-Manie. Nawet jeśli większość z tych plotek okaże się niedokładna, oczywiste jest, że film zwróci uwagę na ekspansywną listę bohaterów, więc ma sens tylko to, że zmierzą się z więcej niż jednym złoczyńcą. Oczekuje się, że Doktor Doom zostanie wprowadzony w scenie po napisach Fantastycznej Czwórki, zanim przyjmie znacznie większą rolę w Secret Wars

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments