Skip to main content

„CZARODZIEJE Z WAVERLY PLACE” – serial powróci jako sequel!

Idealna informacja dla fanów serialu na Disney Channel, Czarodzieje z Waverly Place. Jak potwierdziła nam zarówno Selena Gomez, jak i David Henrie, produkcja doczeka się sequelu, a plan filmy ruszy jeszcze w tym roku.

Według portalu Deadline, akcja rozpoczyna się po tajemniczym incydencie w WizTech, gdzie dorosły Justin Russo porzucił swoje czarodziejskie moce, decydując się na normalne, ludzkie życie z żoną i dwoma synami. Jednak zostaje zaskoczony, gdy u jego drzwi pojawia się potężny młody czarodziej potrzebujący szkolenia… a Justin musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby zapewnić przyszłość Czarodziejskiego Świata.

Nie wiemy co szykuje dla nas Disney, jednak potencjał jest spory. Oby z sequelu Czarodzieje z Waverly Place nie wyszła klapa. Tak to niestety bywa z produkcjami tworzonymi ponownie po latach.

David Henrie ma odegrać niemalże główną rolę jako Justin. Selena Gomez również powróci w kilku odcinkach jako Alex. Nie wiadomo co z resztą rodziny Russo, jednak nie liczę na więcej powrotów. Aczkolwiek oby Disneyowi się to udało. Osobiście mocno kibicuje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments