Skip to main content

Film „DEADPOOL and WOLVERINE” ochroni dziedzictwo „LOGAN”!

Ryan Reynolds, Kevin Feige i Shawn Levy chcieli chronić dziedzictwo Hugh Jackmana z LOGAN w nowym filmie DEADPOOL and WOLVERINE, a najnowsze wypowiedzi Ryana i Shawna zdecydowanie to potwierdzają!

Początkowo mieliśmy bardzo luźny pomysł, w jaki sposób sprowadzimy Wolverine’a z powrotem w sposób, który niekoniecznie będzie wchodzić w interakcje lub kolidować z Loganem i jego dziedzictwem. Wiem, że Kevin, podobnie jak Shawn, ja i Hugh, byliśmy tym bardzo zaniepokojeni. Naprawdę musieliśmy to chronić, a jednocześnie pozwolić nam opowiedzieć najpełniejszą historię Wolverine’a, jaką mogliśmy sobie wyobrazić, co było dla nas po prostu niezwykle stresującym przywilejem.

Tak do filmu LOGAN odniósł się Ryan Reynolds, który kilka dni wcześniej powiedział, że dotychczas ostatni film Jackmana w roli Wolverine’a jest najlepszym, komiksowym filmem w historii kina.

Shawn Levy również dodał nieco od siebie. Zatem możemy być spokojni, historia Wolverine’a w DEADPOOL and WOLVERINE nie naruszy historii z filmu LOGAN.

Dziedzictwo Logana jako filmu i postaci ma oczywiście ogromne znaczenie dla Hugh, ale także dla Ryana, Kevina i dla mnie. Czy w filmie jest także świadomość tego dziedzictwa? Odpowiedź brzmi: tak. inny sposób, aby go chronić.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments