Skip to main content

Gal Gadot powróci do roli Wonder Woman w DCU Jamesa Gunna?!

Gal Gadot to dla wielu aktorka, która idealnie odnalazła się w roli Wonder Woman. Dla wielu też jest ona nie do zastąpienia w nowym DCU. Czy tak samo myśli James Gunn? Prawdopodobnie tak.

Na początku tego roku Gal Gadot zaskoczyła nas wszystkich, ujawniając, że o ile wiedziała, James Gunn i Peter Safran planowali stworzyć trzeci film o Wonder Woman , w którym ponownie wcieliłaby się w główną rolę kultowej amazońskiej wojowniczki.

„Spotkałam się z (dyrektorami DC Studios) Peterem Safranem i Jamesem Gunnem i obaj powiedzieli mi, że zamierzają ze mną pracować nad trzecią Wonder Woman”. Powiedzieli: «Jesteś w najlepszych rękach, nie masz się o co martwić». Czas pokaże.

Aktorka była gotowa ponownie wcielić się w rolę Diany w trzecim filmie z reżyserką Patty Jenkins na czele, ale wmówiono nam, że film odłożono w czasie, gdy James Gunn i Peter Safran przejęli obowiązki współszefów niedawno uruchomionego na nowo DC Studios. Nowa plotka głosi, że pomimo doniesień, które są przeciwne temu powrotowi, Gadot powróci jako Wonder Woman w DCU Gunna i Safrana.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments