Skip to main content

Grant Gustin czy Ezra Miller? Który Flash lepiej używa nanotechnologii? Fani porównują!

Spór pomiędzy Grantem Gustinem a Ezrą Millerem, czyj Flash jest lepszy, został teraz dodany w nowej kategorii, w której Flash ma lepszą nanotechnologię, którą widzimy zwłaszcza w przypadku maski?

Spór między fanami o to, który Flash jest lepszy – między Grantem Gustinem i Ezrą Millerem, zwykle skupia się na tym, jak Gustin kreuje tę postać, ale pojawiło się nowe pytanie między Scarlet Speedster. Który Flash ma lepszą nanotechnologię? Obie wersje Flasha zastosowały nanotechnologię stosunkowo później w swoich karierach superbohaterów. W przypadku Gustina po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak jego postać wykorzystuje nanotechnologię podczas premiery 7. sezonu The Flash.

Z drugiej strony Miller’s Flash pokazał swoją postać po raz pierwszy przy użyciu technologii z filmu tytułowego do swojego nowego, zaawansowanego technologicznie garnituru, który był prezentem od Bruce’a Wayne’a. Oczywiście budżet filmu Flash był 100 razy droższy niż pojedynczy odcinek Flasha emitowany na antenie The CW, więc dla większości ludzi jakość nanotechnologii będzie przemawiać na korzyść filmu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments