Skip to main content

Henry Cavill powróci jako Superman w „SUPERMAN: RED SON”?

Matthew Vaughn ma w planach wyreżyserować film o Supermanie z adaptacją jednego z lepszych komiksów, a w jego plan wchodzi powrót Henry’ego Cavilla do roli!

Matthew Vaughn w wywiadzie dla Post Credit Podcast opowiedział o chęci nakręcenia filmu o Supermanie. Po poruszeniu tematu związnego z Supergirl, gdzie w DC Studios trwają prace nad owym filmem z bohaterką, Vaughn został zapytany o serię komiksów Superman: Red Son, napisaną przez jego kumpla Marka Millara. Komiks Elseworlds przedstawia, jak inny byłby Superman, gdyby pochodził ze Związku Radzieckiego, a nie z USA.

Uważałem, że Red Son to jeden z najmądrzejszych komiksów, jakie kiedykolwiek czytałem, a w obecnym świecie, w którym żyjemy, z pewnością stał się on o wiele bardziej istotny, ponieważ ignorancja powoduje więcej problemów i myślę, że im więcej dowiadujemy się o Rosji i historii Rosji, tym lepiej. Wow, czy możesz sobie wyobrazić remake Red Son z Henrym Cavillem? To byłby interesujący film…

Mimo, że James Gunn obsadził Davida Corensweta w roli Człowieka ze stali w filmie Superman: Legacy w DCU, nie jest wykluczone, że Matthew Vaughn wyreżyseruje film Red Son.Dlaczego? Dlatego, że pod marką Elseworlds powstaną także filmy DC, które będą odrębne od wydarzeń z DCU. Gunn niedawno potwierdził, że pomimo produkcji Superman: Legacy trwają prace nad filmem o Supermanie w reżyserii JJ Abramsa i Ta-Nehisi Coates.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments