Skip to main content

Stephen Amell ponownie jako Green Arrow w DCU?

Stephen Amell to dla wielu Arrow idealny. Aktor idealnie wcielił się w postać Olivera Queena w serialu Arrow od The CW jak i w całym Arrowverse. Teraz z racji nowego DCU Jamesa Gunna fani marzą, że to właśnie Stephen odegra tę rolę.

Serial Arrow obiegł końca na antenie The CW po ośmiu sezonach jednak to nie oznacza, że Stephen Amell na dobre odłożył łuk i strzały (pojawił się jeszcze w finałowym sezonie The Flash).

Wielu fanów wręcz prosi Jamesa Gunna by ten zatrudnił właśnie Stephena do odegrania roli Oilvera Queena na wielkim ekranie. To z pewnością coś, na co otwarty byłby sam aktor, o czym wspominał wielokrotnie.

Dawno, dawno temu Warner Bros. pracowało nad filmem „Supermax”, którego akcja miała opowiadać o Green Arrowie po tym, jak został on niesłusznie uwięziony za morderstwo, a następnie zmuszony do ucieczki z więzienia supermax (stąd tytuł). Po drodze miał zamiar zmierzyć się ze wszystkimi rodzajami złoczyńców, w tym z Lexem Luthorem i Jokerem, więc powrót DC Studios do tej koncepcji również nie byłby zły.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments