Skip to main content

Sam Raimi nakręci „Spider-Man 4” z Tobey Maguire’em?

Marvel Studios i Sony pracują obecnie nad Spider-Manem 4 z Tomem Hollandem, który rozpocznie nową trylogię Parkera w MCU. Jednak fani wciąż chcą powrotu na ekrany Maguire’a i Garfielda w solowych filmach. W kwestii Tobeya chętny jest nawet Sam Raimi!

Tobey Maguire powrócił do roli Spider-Mana w Spider-Man: No Way Home po wielu latach. Jak wiemy, Spider-Man 4 z jego udziałem miał mieć wcześniej lata temu. Nie udało się, Sony postawiło na Andrew Garfielda, który jako jedyny z trójki Pajęczaków nie miał swojego 3, solowego filmu.

Teraz ciągle mówi się, ze poza solowymi filmami z Tomem Hollandem, Sony studiuje możliwości powrotu Tobeya i Andrew w ich produkcjach. Teraz wypowiedział się o tym nawet Sam Raimi.

Nie sądziłem, że to możliwe, ale po powrocie do wieloświata zdałem sobie sprawę, że teraz wszystko jest możliwe. Dlatego jestem na to całkowicie otwarty.

Oczywiście dwójka aktorów, która powróciła w No Way Home powróci jeszcze w Avengers: Secret Wars, a Maguire ma odegrać tam niesamowicie dużą rolę razem z Hugh Jackmanem. Co do Andrew, będzie to zapewne występ coś w stylu tego z 2021 roku.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments