Skip to main content

„World War Hulk” będzie jak „Captain America: Civil War”?

World War Hulk to bardzo wyczekiwany film, który może zadebiutować w MCU jeszcze przed Avengers 5 i 6! Ponadto mówi się, że produkcję będzie jak Avengers 4.5, coś jak Civil War.

World War Hulk z Markiem Ruffalo, który powróci do roli Bruce’a Bannera, jest już w pierwszych fazach produkcji. O film nawet został niedawno zapytany sam aktor, jednak jak to on, nie wiedział, co powiedzieć i wyszło z tego tyle, że po prostu ten film się dzieje.

Teraz mamy wieści, że World War Hulk będzie jak Avengers 4.5 na poziomie wojny secesyjnej, jednoczący wszystkich Avengersów przeciwko Savage Hulkowi i innym Hulkom! Ponadto mówi się, ze Marvel Studios chce wydać film przed Avengers: Kang Dynasty i Secret Wars. Zatem moglibyśmy celować w 2025/26 rok.

Powrót Hulka, którego wszyscy uwielbiamy, wielu Avengersów w filmie, jeszcze inne warianty Hulka i dobre walki. Produkcja po samych opisach i domysłach brzmi niesamowicie. Oby plotki okazały się rzeczywistością, bo jednak nieco osłodzi to oczekiwanie na kolejne filmy z serii Avengers.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments