Willem Dafoe prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do roli Normana Osborna/Zielonego Goblina!
SPIDER-MAN: NO WAY HOME zdecydowanie nie był ostatnim występem Willema w roli Zielonego Goblina. Aktor prowadzi rozmowy z Marvel Studios/Sony na temat ponownego powrotu! Myślisz Norman Osborn, mówisz Willem Dafoe. Legendarny aktor podobno ma zamiar znowu wcielić się w rolę Zielonego Goblina i jak informuję MTTSH, prowadzi już na ten temat rozmowy z Marvel Studios/Sony….
